sobota, 1 sierpnia 2015

301. Znikam

Jedno z moich ulubionych połączeń to zdecydowanie - domowe masło orzechowe z aromatycznym kokosem. Dzisiaj te smaki ukryłam żółtym w cieście. Dlaczego żółtym? Bo z mąki kukurydzianej oraz z dodatkiem dojrzałego banana. Ciasto nadziałam kawałkami sezonowych moreli w maśle orzechowym. Całość posypałam chrupiącymi orzechami arachidowymi, wiórkami i płatkami kokosowymi. Jedzone jeszcze gorące, w piżamie i przed telewizorem - idealnie. :)

Kukurydziane bananowo-kokosowe ciasto nadziane morelami i masłem orzechowym, z orzechami arachidowymi, wiórkami i płatkami kokosa

Rozpoczynamy drugi miesiąc wakacji!
Szczerze mówiąc wydaje mi się, że sierpień minie jeszcze szybciej. Jutro wyjeżdżam na tydzień nad morze, później na tydzień w góry. Podobno pogoda ma dopisać, a to przecież najważniejsze.
Chcę odpocząć, oderwać się od codzienności, no i naładować akumulatory na kolejny rok szkolny! Na dwa tygodnie zapominam o wszystkim i po prostu korzystam z życia ile wlezie!
Przez ten czas na pewno nie będę pojawiała się systematycznie. Mam jednak nadzieję, że znajdę chwilę czasu i uda mi się coś wstawić. :)
Miłego dnia! :)

8 komentarzy:

  1. uwielbiam takie jednoporcjowe ciasta :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Dawno nie używałam mąki kukurydzianej...Pięknie wygląda ten wypiek ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. akurat nad morzem, ostatni tydzień był deszczowy - wiem bo mieszkam ;p ten ma być słoneczny więc chyba pogoda będzie ci sprzyjać ;p ładnie wygląda to ciastko ;)

    OdpowiedzUsuń