sobota, 20 czerwca 2015

273. Kombinuję

Nie pamiętam kiedy ostatnio smażyłam naleśniki. Sobota to idealna okazja na spędzenia poranka nad patelnią. Dzisiaj trochę inne niż zazwyczaj. Postanowiłam na gryczane naleśniki z dodatkiem delikatnej mąki kokosowej. Oczywiście mocno kakaowe, z delikatną nutą mięty. W środku mus z pietruszki na wzór słynnej Nutelli, z kakao i orzechami laskowymi. Nie zabrakło również owoców - banana, gruszki i nektarynki oraz orzechów, tym razem laskowych. :)

Kakaowo-miętowe gryczano-kokosowe naleśniki, nadziane musem z pietruszki*, bananem, gruszką, nektarynką, podane z orzechami laskowymi, ziarnem kakaowca i wiórkami kokosowymi


* podgotowana pietruszka zmiksowana z kakao i mielonymi orzechami laskowymi

Ostatni weekend przed wyczekiwanymi wakacjami. Ten rok szkolny minął w mgnieniu oka, sama nie wiem kiedy to zleciało. Będę bardzo miło wspominała ten czas!
Przyszły tydzień będzie bardzo pracowity. Czekają mnie próby zakończenia roku. Na szczęście oceny już wystawione. Czerwony pasek będzie i to nawet ze średnią powyżej 5.00. Jestem z siebie zadowolona, a to daje motywację do dalszego działania.
Dzisiaj wybieram się na zakupy, trochę przyjemności się należy!
Miłego dnia! :)

10 komentarzy:

 1. Gratuluję tak wysokiej średniej! To śniadanie to jedna wielka mieszanka, uwielbiam to!
  polarois.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. imponująca średnia, gratulacje! :) naleśnikami gryczanymi mnie kupujesz, bo to moje ulubione <3

  OdpowiedzUsuń
 3. takimi nalesnikami uprzyjemnić sobie poranek to jest dobry pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 4. naleśniki pełne dobroci! nie ma to jak tak pyszne, przyjemne poranki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Intrygujesz ostatnio tą pietruszką :D Najpierw zrobię pietruszkowe trufle a potem pokuszę się o te naleśniki z tymi dodatkami :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję średniej! A pietruszka wciąż u Ciebie króluje, jak widzę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. naleśniki w sobotę to najlpesza opcja :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Niestety ja wstałam dziś trochę po 7 i wyszłam z domu o 8, więc nie miałam czasu na takie śniadanie jak u Ciebie, a żałuję. Zabrałam Ci cały talerz gdybym mogła!
  Gratuluję średniej :D

  OdpowiedzUsuń